KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11755650

nr 1175 5650

Edith Fischerström

(1881-1967), Sverige

Oljemålning, Sydspanskt Landskap. Signerad, daterad 1949. Olja på duk, 56x79 cm

Edith Fischerström, svensk målare född Olsson 1881, död 1967.

Utrop:

500 kr

måndag 16 april 2018
kl 19:47:24

Edith Fischerström

Läs mer om Edith Fischerström